OFERTA

PRZYGOTUJ SIĘ DO TRENINGU

Trening personalny

 

Dobrany idealnie do twoich potrzeb, zestaw ćwiczeń, wykonywany pod naszym okiem gwarantuje Ci najlepsze efekty w świetnej atmosferze bez kolejek do sprzętu i tłumu na siłowni.

Treningi w parach- chcecie wspólnie spędzić aktywnie czas a przy okazji poprawić swoje zdrowie, kondycję i sylwetkę? To na tą opcję powinien paść wasz wybór.

 

Treningi w parach

 

Chcecie wspólnie spędzić aktywnie czas a przy okazji poprawić swoje zdrowie, kondycję i sylwetkę? To na tą opcję powinien paść wasz wybór.

Wprowadzenie do treningu

 

Cykl kilku do kilkunastu treningów, które przygotują Ciebie do samodzielnego programowania swoich treningów jak i poprawnego wykonywania podstawowych ćwiczeń.

 

Trening sportowców

 

Trening nastawiony na polepszenie wydajności w wybranej dyscyplinie sportowej. Wieloletnie doświadczenie z zakresu przygotowania motorycznego daje nam wiedzę jak pracować na twoich najsłabszych punktach.

Trening w ciąży i po ciąży

 

Młoda mama potrzebuje ruchu i odpowiedniego treningu aby lekko i przyjemnie przejść przez okres ciąży, porodu i połogu. Jeśli chcesz aby ten piękny okres w Twoim życiu był jeszcze łatwiejszy, dobrze trafiłaś.

Skorzystaj z poniższego formularza

bądź skontaktuj się z nami telefonicznie lub odwiedź naszą siedzibę.

 

Czekamy na Ciebie!

Wysyłanie formularza...

O nie.... Coś poszło nie tak :( Spróbuj ponownie, na pewno się uda!

Dziękuję za wiadomość!